Zvečnené spomienky ako darček milovanú osobu ❤️

Kvety, bonboniéra, výnimočná večera pre dvoch… Spravte to tento Valentín inak. Pripravte si pre svoju polovičku nejakú tú čerečničku na torte. Čo tak niečo z vašich spoločných momentov? Počas roka ste zažili nejeden krásny moment.

Valentínske fotomagnetky

Na valentínskej magnetke s jednoduchým „Ľúbim ťa“ sa z obyčajnej fotografie stane každodenná pripomienka Vašej lásky.

Objednať vlastnú magnetku

Darček na valentína plný emócií 🥰

Je jedno, či máte spoločnú fotografiu z náročnej turistiky, dovolenky či romantickej prechádzky farebným lesom. Fotomagnetky sú jedinečný valentínsky darček, ktorým spravíte radosť vašej polovičke. Nezvädnú, ani sa nepokazia, vydržia roky. Môže to byť napríklad magnetka v tvare srdiečka. S fotografiou zvečňujúcou jeden zo spoločných momentov. Starostlivo vybranou spomedzi desiatok až stoviek ašpirantov.

Navrhnúť magnetku

Ako na valentínske fotomagnetky?

Zvládnem to? Koľko to zaberie času a námahy? Poteším vás. Mimo toho, že vám možno dá zabrať správny výber spoločného momentu, je celý proces rýchly. Zvládnete to aj vtedy, keď ste viac ako praktický typ človeka umelecká nepraktická duša. Jediné, čo treba spraviť, je kliknúť a následne vložiť vybranú fotku, prípadne vložiť predpripravené grafické doplnky aj s vlastným textom. Pokiaľ by fotky predsa len neboli úplne top, nemusíte sa obávať. Pred výrobou magnetky ešte prejdú profesionálnou úpravou.

Magnetka na poslednú chvíľu ?

Žiaden strach. Magnetky sú zvyčajne doručené do 24 hodín. No ak nie ste úplne typický „lucky man”, ale skôr „pechvogel”, skúste si darček objednať aspoň dva dni pred týmto sviatkom. Aby vám tých 25 hodín nezamiešalo karty vo vzťahu

Vyberte si veľkosť magnetky:

Romantické valentínske fotomagnetky sú krásnym darčekom a budú sa na vás z chladničky usmievať po celý rok. Navyše nezruinujú ani tých najchudobnejších zaľúbencov. Stoja menej ako káva, no napriek tomu dokážu vyvolať veľké emócie. Buďte aj vy minimalistický romantik. Valentínske magnetky vás vrátia do nádherných spomienoka a budú vám pripomínať tie najkrajšie chvíle s vaším partnerom každý jeden deň. 

Malá magnetka

2,25€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Magnetka srdiečko

6,40€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Veľká magnetka

4,20€ ks

Kliknutím navrhnete vlastnú magnetku

Viac možností

Valentínska magnetka rozjasní aj ťažké rána